Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1 Ocak 1997 tarihinde İnşaat Mühendisi Emrah KONUKSEVEN tarafından KONUKSEVEN İNŞAAT adı altında kuruldu. Alanında 1,5 yıl faaliyet gösterdikten sonra hızlı bir gelişme trendi yakalayarak Haziran 1998'de ÖZKON YAPI LTD. ŞTİ. oldu.

ÖZKON YAPI; proje - taahhüt ve inşaat malzemeleri satışı alanlarında faaliyetini sürdürdü. Yıllar içerisinde inşaat sektöründe proje, inşaat, iç dekorasyon, ince yapı malzemeleri gibi bir çok başlıkta da çalışmalarını genişletti. İnşaat sektöründe vermiş olduğu hizmetleri Toplam Kalite Anlayışı içerisinde devam ettiren şirketimiz bünyesine Isı Sistemleri, Çelik Konstrüksiyon ve Hazır Mutfağı da katarak ÖZKON GRUP halini aldı.

Son yıllarda 2000 m² üzeri 60 dan fazla resmi proje, 100 lerce tadilat ve onarım, hafif çelik prefabrik ev sistemleri ve mekanik elekterik tesisat işlerini tamamlamış sektördeki yerini ön sıralarda almış bulunmaktadır.

Hep daha ileriye bakan, dünden daha ileri olma ilkesiyle çalışmalarını sürdüren firmamız ÖZKON GRUP ismiyle dürüst, ilkeli hizmet veren bir firma olarak akıllarda yer etme arzusundadır.